Olejki zapachowe do świec i dyfuzorów | zapachy od Candle By Visha

Olejki zapachowe

Naturalne zapachy do produkcji świec, dyfuzorów i mydeł.

Produkcja świeczek, dyfuzorów, czy mydeł wymaga stworzenia właściwej mieszanki zapachowej. Dzięki niej produkt nie tylko będzie wyjątkową dekoracją, ale też nada wnętrzom przyjemnej atmosfery. W naszej ofercie znajdują się naturalne olejki zapachowe , do świec w wielu wariantach. Wybrać można kompozycje kwiatowe, orientalne, korzenne, ale także te znane z luksusowych perfum. Decydując o tym, jaki zapach do świec wybrać, warto brać pod uwagę spójność całego projektu – od pojemników i knotów, aż po olejek właśnie ... Pozwoli to na świadome kreowanie doświadczeń swoich oraz klientów, dbając przy tym o bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty, które w stężeniu do 10%, zgodnie
z wymogami Rozporządzenia CLP 1272/2008, pozwalają na uzyskanie wyrobów niestwarzających zagrożenia dla zdrowia użytkowników.

Aromaty zapachowe do świec, dyfuzorów i mydeł dla firm i hobbystów.

W naszym asortymencie znajdują się produkty dopasowane do potrzeb rękodzielników i osób zajmujących się wyrobem świeczek hobbystycznie. Wszystkie esencje zapachowe do świec wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Mogą być bezpiecznie stosowane zarówno z woskiem sojowym, jak i rzepakowym w zalecanych proporcjach. Wszystkie olejki zapachowe do produkcji świec posiadają dokładne opisy pozwalające na identyfikację tego, jak aromaty rozwijają się w trakcie spalania. Są przy tym dostępne w opakowaniach o różnych pojemnościach. Dzięki temu kompozycje zapachowe do świec sojowych i rzepakowych można dobrać odpowiednio do swoich potrzeb. Najmniejsze z nich mieszczą 10 ml, a największe aż 1000 ml.

 

Aktywne filtry